Підтримка

Зв’язатися зі службою технічної підтримки можна по телефону +38 (044) 486-31-30 або електронною поштою support@tendermast.com.ua з понеділка по п’ятницю з 09:30 до 18:00.

Також, Ви можете заповнити на нашому сайті форму зворотнього зв’язку і наші фахівці зв’яжуться з Вами.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тип проблеми

Опишіть проблему або задайте питання

Додати скріншот (не обов'язково):

 

Компанія ТОВ  «IT-Primus» забезпечує технічну підтримку своїх клієнтів, зареєстрованих ЛІЦЕНЗІАТІВ (далі — користувачів) програмного забезпечення ПЗ «TenderMast». Для цього в компанії створена спеціальна служба технічної підтримки.
Підтримка програмного забезпечення «TenderMast» надається відповідно до Договору про видачу ліцензії на користування комп’ютерною програмою.

Попередня реєстрація придбаного програмного продукту ПЗ «TenderMast» є обов’язковою для отримання технічної підтримки. Щоб зареєструвати програмний продукт ПЗ «TenderMast» необхідно заповнити реєстраційну анкету на сайті компанії або, яка входить в комплекті з Договором та направити її в компанію ТОВ «IT-Primus».

До переліку послуг, що надаються службою технічної підтримки належить:

1. Надання оновлень — останніх релізів програмних файлів.

Служба технічної підтримки надає оновлення для ПЗ «TenderMast».

Оновлення програмних файлів ПЗ «TenderMast» можна записати в офісі компанії ТОВ  «IT-Primus» або отримати електронною поштою. Для отримання оновлень в офісі ТОВ  «IT-Primus» користувачеві необхідно мати в наявності реєстраційну анкету продукту на інформаційному носії (CD-RW, CD-R, flash). Для отримання оновлень по електронній пошті користувачеві досить відправити запит за адресою support@tendermast.com.ua із зазначенням реєстраційного номера ліцензії, назви програми та найменування організації, а також можливих обмежень поштової скриньки на максимальний розмір вкладення.

Оновлення конфігурацій і програмних файлів ПЗ «TenderMast» можна самостійно завантажити на сайті http://tendermast.com.ua/download.

2. Консультування по телефону або електронною поштою з питань використання програмного продукту ПЗ «TenderMast»

Звертаючись до служби технічної підтримки за консультацією по телефону, слід перебувати поруч зі своїм комп’ютером, а також мати під рукою керівництво користувача та реєстраційну анкету продукту ПЗ«TenderMast». Крім того, необхідно заздалегідь уточнити типи використовуваного комп’ютера і принтера, а також будь-яку іншу інформацію, яка може мати відношення до Вашого питання.

Для отримання телефонної консультації черговому співробітнику служби підтримки необхідно повідомити реєстраційний номер ліцензії , назву організації і, можливо, іншу реєстраційну інформацію за відповідним запитом. Отримана інформація буде звірена з даними, зазначеними при реєстрації продукту. Максимальна тривалість однієї телефонної консультації складає 15 хвилин.

Також звернутися в службу технічної підтримки ТОВ «IT-Primus» можна по електронній пошті. При цьому в листі необхідно вказати реєстраційний номер ліцензії , назву організації та іншу реєстраційну інформацію. Далі необхідно докладно описати своє питання. Всі отримані листи реєструються в базі даних відділу технічної підтримки. При цьому, за отримання листа, клієнту автоматично відправляється відповідь про реєстрацію запиту із зазначенням номера реєстрації. Обробка письмового запиту, відправленого по електронній пошті, здійснюється на протязі 1-3 днів.

Перед зверненням до служби технічної підтримки необхідно ознайомитися з відповідними розділами документації, що входять в комплектацію програми ПЗ «TenderMast». Можливо там містяться відповіді на Ваші питання. При зверненні до служби підтримки важливим є правильне формулювання питання. Також необхідно описати як можна більш докладно послідовність дій, яка призводять до помилки, одержуваний результат і чому цей результат вважається неправильним. Це допоможе фахівцям служби технічної підтримки дати на Ваше питання найбільш точну і швидку відповідь.

Технічні вимоги

Варіант Мінімальні Рекомендовані
Локальний Операційна система
Windows® XP / Windows Vista® / Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10
Процессор 
Intel Pentium III 1.2 ГГц
Оперативна пам’ять
Windows ХР — 512 МБ,
Windows Vista, 7, 8, 10 -2 ГБ
Роздільна здатність
1280*1024
Microsoft .NET Framework 4
Підключання до мережі інтернет
Операційна система
Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10
Процессор 
Intel Core™2 Duo 1.80 GHz. / Intel Core™ 1.3-330
Оперативна пам’ять
Windows XP — 1 ГБ,
Windows Vista, 7, 8, 10 — 4 ГБ
Роздільна здатність
1360*768 та вище
Microsoft .NET Framework 4
Підключання до мережі інтернет